1 * hviezdičkové apartmány v Jeseník

Kompletná ponuka celého ubytovania v Jeseník. Nájdite si jeden z hotelov, apartmánov, penzióny a rezortov priamo v meste, alebo aj v okolí Jeseník, kde nájdeme mestá Česká Ves, Lipova Lazne, Filipovice, Bělá pod Pradědem a Rejvíz.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


12 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 12 1 

1. Apartman Nad Laznemi 

Foto: Apartman Nad Laznemi
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
80 %

Located 2.4 km from Na Smrťáku 1 and 3.6 km from Sjezdovka in Jeseník, Apartman Nad Laznemi offers accommodation with a kitchenette. The property, housed in a building dating from 2017, is 1.5 km from Na Smrťáku – Jeseník.


2. Apartmán URBAN 

Foto: Apartmán URBAN
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Apartmán URBAN, featuring barbecue facilities and a garden, is situated in Jeseník, 600 metres from Na Smrťáku 1 and 5 km from Sjezdovka. Featuring free WiFi, the property also has a terrace. The apartment comes with a flat-screen TV and 2 bedrooms.


3. Ubytování Lumik 

Foto: Ubytování Lumik
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
89 %

Ubytování Lumik sa nachádza v Jeseníku a k dispozícii je vám tu záhrada a gril. Mesto Lądek-Zdrój je vzdialené 27 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

Izby

Apartmán so sprchou
osoby10 - 20 EUR za noc
Apartmán
osoby10 - 40 EUR za noc

4. Na Mýtince 14 

Foto: Na Mýtince 14
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmány Na Mýtince nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem do zahrady a na hory. Nachází se v Jeseníku na okraji chráněné krajinné oblasti. Zdarma je zde k dispozici Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Izby

Apartmán - prízemie
osoby24 - 24 EUR za noc
Apartmán s 2 spálňami
osôb51 - 55 EUR za noc
Apartmán
osôb61 - 66 EUR za noc

5. Apartmán v Jeseníku 

Foto: Apartmán v Jeseníku
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
91 %

Apartmán v Jeseníku is situated in Jeseník. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as skiing and hiking. The apartment is fitted with a TV and 1 bedroom.


6. Apartma Panorama Jeseník 

Foto: Apartma Panorama Jeseník
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmá Panorama Jeseník se nachází v lázeňském městě Jeseník a nabízí výhled na hory. Priessnitzovy lázně, první vodoléčebné lázně na světě založené v roce 1837, jsou vzdáleny 2,5 km od ubytování.

Izby

Apartmán s výhľadom na hory
osôb33 - 33 EUR za noc

7. Apartmá V Oblouku 

Foto: Apartmá V Oblouku
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmá V Oblouku se nachází v Jeseníku a nabízí zahradu s grilem a ubytování s možností vlastního stravování. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení.

Izby

Apartmán so 2 spálňami – Lipová Lázně 400
osôb0 - 0 EUR za noc
Apartmán s 2 spálňami
osôb0 - 0 EUR za noc
Apartmán so 3 spálňami - Lipová Lázně 272
10 osôb38 - 82 EUR za noc

8. Apartmán U Pomněnky 

Foto: Apartmán U Pomněnky
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán U Pomněnky, featuring a garden, is located in Jeseník, 400 metres from Sjezdovka and 5 km from Na Smrťáku 1. The apartment is in an area where guests can engage in activities such as cycling and hiking.


9. Depandance Slezský dvůr 

Foto: Depandance Slezský dvůr
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
83 %

Apartmány Depandance Slezský dvůr sa nachádzajú v meste Jeseník a ponúkajú vám wellness centrum a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Toto ubytovanie s výhľadom na hory ponúka spoločnú kuchyňu, jedálenský kút a vlastnú kúpeľňu.

Izby

Apartmán s 1 spálňou (3 dospelí)
osoby34 - 40 EUR za noc
Apartmán s 1 spálňou (4 dospelí)
osoby50 - 50 EUR za noc

10. Vila Element 

Foto: Vila Element
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
94 %

Vila Element, obklopená pohorím Hrubý Jeseník, je vzdialená 10 minút chôdze od centra Jeseníku. Hosťom je k dispozícii záhrada, terasa, gril, detské ihrisko, trampolína, stolný tenis, vínna pivnica, sauna a úschovňa bicyklov a lyží.

Izby

Apartmán (3 dospelí)
osoby65 - 95 EUR za noc
Apartmán (6 dospelí)
osôb99 - 135 EUR za noc

11. Apartment Mlýnská 

Foto: Apartment Mlýnská
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

Apartment Mlýnská se nachází v Jeseníku, 27 km od města Lądek-Zdrój. Tento samostatný apartmán nabízí sezónní venkovní bazén, lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje mají posezení vhodné k odpočinku.


12. Apartmá v domě Vincenze Priessnitze 

Foto: Apartmá v domě Vincenze Priessnitze
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmá se nachází v lázeňském městě Jeseník ve 2. patře domu, který patřil Vinzenzi Priessnitzovi, zakladateli místních lázní, a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je stylová kavárna v přízemí budovy a Priessnitzovo muzeum v 1.


12 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 12 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: